Bu Blogda Ara

2 Temmuz 2012 Pazartesi

2.YAŞGÜNÜMÜZ PART 1

2 sene ne kadar çabuk geçti. Daha dün gibi ilk doğumgünümüz için hazırlıklar yapışım. Bu sene malum sağlık sorunlarımız sebebiyle doğumgünümüzü geç yapmak zorunda kaldım. Daha önce de anlattığım gibi 23 Mayıs gecesi Alper ameliyat olduğu için biraz buruktuk ama sonu iyi biten herşey iyidir değil mi ? 
Önce geçen seneki gibi aileyle bir kutlama yaptık.Hafta içi akşam olması sebebiyle çok fazla hazırlık yapamasam da güzel bir kutlama oldu.Kayseri mantımız sevgili Hatice Annnemizden :)) Menümüz : Kayseri mantısı, tavuklu soğan yahnisi, şehriyeli pirinç pilavı, zeytinyağlı biber dolması, peynirli börek, salata, kalburabastı, portakallı kurabiye ve doğumgünü pastamız.
 

Piyasada ikizler için iyi ki doğdunuz banneri olmaması ne tuhaf değil mi ? Her yerde iyi ki doğdun yazıları var. Benim parlak fikirli kociş de bir tane daha iyi ki doğdun yazısı alıp U ve N ( yan yatırarak ) harflerini kullanarak İYİ Kİ DOĞDUNUZ yazısı oluşturdu.


Doğumgünü pastamızı Butikekten aldık. Sünger Bob'lu bir pasta seçtik.
 Aile saadeti :))


Dayımız ve yengemizin aldığı piyano halı minnoşlar tarafından çok beğenildi. Gelen bütün hediyelere de buradan tekrar teşekkürler. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder